foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

Goese Mixed Hockey Club

De mooiste hockeyclub van Zeeland

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E1 Thijs den Boer V1 - AB
17:00 - 18:00 J8E2 Anne Hollemans V1 - CD
17:00 - 18:00 JF1 Anna Verschuur V2 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Milou Kentin V3 - CD
17:00 - 18:00 M6E2 Luna Franse V3 - AB
17:00 - 18:00 MF1 Annebel van Gilst V2 - D
17:00 - 18:00 Mixed F1 Thije Elenbaas V2 - C
18:00 - 19:00 JC1 Merlijn van Duikeren V1 - AB
18:00 - 19:00 JD1 Thijs den Boer V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Laurens Anthonise V2 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Anne Hollemans V1 - CD
18:00 - 19:00 MD2 Milou Kentin V3 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Rosalie van Gilst V3 - AB
19:00 - 20:15 JB1 Merlijn van Duikeren V1 - AB
19:00 - 20:15 MB1 Eric van Gilst V1 - CD
19:00 - 20:15 MB2 Laurens Anthonise V3 - CD
19:00 - 20:15 MB3 Rosalie van Gilst V3 - AB
19:00 - 20:00 MC1 Anne Hollemans V2 - CD
19:00 - 20:00 MC2 Milou Kentin V2 - AB
20:15 - 21:30 MA1 Eric van Gilst V1 - CD
20:15 - 21:30 MA2 Laurens Anthonise V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V3
18:45 - 20:00 H1 Jeroen van Duikeren V1 - AB
20:00 - 21:30 D1 Thijs den Boer V1 - AB
20:00 - 21:30 Six-a-side V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 benjamins Trainingsgroep V3 - C
17:00 - 18:00 Instroom Trainingsgroep V3 - B Thijs den Boer
17:00 - 18:00 J8E2 Anne Hollemans V1 - AB
17:00 - 18:00 JF1 Anna Verschuur V2 - A
17:00 - 18:00 M6E1 Rosalie van Gilst V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E2 Luna Franse V2 - CD
17:00 - 18:00 MF1 Annebel van Gilst V2 - B
17:00 - 18:00 Mixed F1 Thije Elenbaas V3 - A
18:00 - 19:00 J8E1 Rosalie van Gilst V2 - AB
18:00 - 19:15 JB1 Thijs den Boer V1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Annebel van Gilst V2 - CD
18:00 - 19:15 MC1 Laurens Anthonise V1 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Anne Hollemans V3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V3 - AB
17:00 - 18:15 JD1 Merlijn van Duikeren V1 - CD
17:00 - 18:15 MD1 Laurens Anthonise V1 - AB
17:00 - 18:15 MD2 Milou Kentin V2 - AB
17:00 - 18:15 MD3 Anne Hollemans V2 - CD
18:00 - 22:00 Deltalent Trainingsgroep V3 - CD togo korfbal
18:15 - 19:30 JC1 Laurens Anthonise V1 - CD
18:15 - 19:30 MB1 Eric van Gilst V1 - AB
18:15 - 19:30 MB2 Merlijn van Duikeren V2 - CD
18:15 - 19:30 MB3 Milou Kentin V2 - AB
19:30 - 20:45 MA1 Eric van Gilst V1 - CD
19:30 - 20:45 MA2 Laurens Anthonise V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB 1x per maand externe keeperstraining
20:00 - 21:30 D1 Thijs den Boer V1 - AB
20:00 - 21:30 H1 Jeroen van Duikeren V1 - CD

Contact

Adres
Sportpark Het Schenge
Geldeloozepad 5d
4463 AD Goes

Postadres
Westhavendijk 70
4475AE, Wilhelminadorp

Sponsoren